deponuzun deFosunu farkedin

Market & Mağaza Otomasyonu

Müşteri Memnuniyetini Arttırın;
Stok, bakiye gibi kritik bilgilere doğru ve güncel erişerek müşteriye daha doğru bilgilendirme yapılır.Müşterinizin siparişlerini anında merkez ofise iletebilir, faturasını hatasız kesersiniz.Hesap Ekstresinin detaylı olarak görerek müşterinizle hesap kontrolün anında yapabilirsiniz. Kampanya, promosyon uygulamaları hatasız ve eksiksiz gerçekleştirirsiniz.
Anket ve ziyaret bilgileriyle müşteri hakkında daha detaylı bilgi toplar, daha iyi hizmet

Satışlarınızı Yönetin
Gün içinde yapılan satışları anında gözlemle Kampanya modülüyle kampanyalarınızı hatasız ve kolaylıkla uygulayın
Satış Hedefleriyle işletmenizin verimliliğini ve satış tahminlerinizi kolaylıkla izleyin. Gerçek stoğun ne kadarının serbest, ne kadarının satıldığını anında görün. Satınalma işlemlerini zamanında gerçekleştirin. Kota tanımlarıyla satış miktarlarını kontrol altına alın

Marketiniz için hazır Çözüm
sadece müşteri yanında işlem yapmanızın dışında, depo mal kabulden sevkiyata olan işlemleri de barkod ve el terminalleri aracılığyla yapmanızı sağlar. Mal Kabulden, sarf ve fire işlemlerine kadar pek çok işlemi daha hızlı ve hatasız yapabilirsiniz.

Markette siparişiniz online yönetin
Satış temsilcisi elinde taşıdığı el terminali ile müşteriye hem bilgi verir, hemde siparişini alabilir. İster ürün barkodunu okutarak ister listeden seçim yaparak ürün fiyatını, stok durumunu, müşteriye en son verilen satış rakamını görebilir. Sipariş giriş sırasında sipariş toplamlarını, müşteri bakiyesi, müşteri risk limitide görülerek satış temsilcisinin satışı yönlendirmesini yardımcı olunur. Sipariş hiç bir ara işlemden geçmeden, bilgisayar yanına gelmeden Logo GO, TIGER veya LKS2 yazılımına anında kayıt edilir.

Etiketler Fiyat değişiminden hemen haberdar olsun:
Raflarınıda,ürün barkodları ve fiyatlarda hata olabilmektedir. Bunun için Evira Basic gerek fiyatların kontrolü, gerekse ürün barkodlarının doğru atanıp atanmadığı kontrolünü yapmanıza olanak veren özelliktedir. El terminali ile ürün rafında barkod ataması ve fiyat kontrolünü gerçekleştirebilir, el terminalleri ile anında ürün fiyatlarını görebilirsiniz.
Siparişlerinize Hatasız Sevkiyat:
Müşteriden alınan siparişlerin eksiksiz ve hatasız gitmesi olası iadeleri engelleyeceği gibi müşteri memnuniyetini de yukarı çekecektir. Sipariş kontrollü sevkiyat işlemi ile siparişlerde fazla, eksik ve yanlış ürün gidişlerini engelleyebilirsiniz. Sadece bununla kalmayıp depo personelinin ürünleri tanıma zorunluluğunu da azaltabilirsiniz.

Mağaza Satış Otomasyonu: Evira-BASIC

Mağaza stoğuna giren tüm ürünler barkodlama sistemini kullanarak, depolamanın ve satışın tüm evrelerinde; rafınızdan, reyonlarınızdan yapılan tüm çıkışların tek tuş ile kontrolünüz altında olmasını sağlayan online paket programdır.Daha fazla bilgi için…
Bize Ulaşın…