deponuzun deFosunu farkedin

B2B Bayi Yönetim Yazılımı

Evira e-Bayi

bayi,şube ve müşterilere web üzerinden  sipariş alma ve vermeyi sağlayan  paket program 

Bayi yönetim sistemi yazılımıdır.
Satış politikaları dahilinde bayilerin; Stok, Sipariş,cari hesap işlemlerinin web arayüzü sayesinde anlık bilgi paylaşımı sağlayan LOGO ile  entegre online olarak çalışabilir.

 

Bayi Müşteri Satış Otomasyonu: e-B@yi b2b

e-bayi

 • %100 online çalışabilir
 • İphone ve Android Telefonlar gibi cihazlarla kullanabilir
 • Sınırsız sayıda rapor ekleyebilir
 • Kullanıcı ekranından kendinize özel arayüzü kullanabilir
 • Birden fazla Logo firma desteği
 • Stokları ve tüm cari hesapları anlık olarak görüntüleyebilir
 • Tüm cari hesapları anlık olarak görebilir
 • CariHesap risk kontrolleri yapabilir
 • Hızlı sipariş girişi(katalogla satış) yapabilir
 • Stokları VAR/YOK şeklinde veya miktar olarak görebilir
 • Döviz bazlı çalışma ayarlayabilir
 • Size Esnek çalışma ortamları sunan dilediğiniz zaman online işlem gerçekleştirebileceğiniz mobil bir çalışma ortamında çalışabilirsiniz.

Online Çalışır; PowerLink Logo Go, Tiger ürünleriyle online olarak çalışır. Kullanıcılar ürünleri sorgulayabilir, resimlerini görebilir, stok durumunu görebilirsiniz.
İzin verdiğiniz ölçüde hesap ekstresi, geçmişe yönelik siparişler, siparişlerin sevkiyat durumları bilgileri izlenebilir.

PowerLink eğitim gerektirmez; yüzlerce bayi ve müşterinize kolaylıkla kullandırabilirsiniz. Dilerseniz örnek Eğitim videolarıyla sipariş ve diğer işlemleri nasıl yapacakları görsel olarak anlatılmıştır.
Buradan izleyerek nasıl işlem yapacaklarını hızlı ve kolayca öğrenebilirler.

GO ve Tiger ile ONLINE Çalışır PowerLink gerçeği söyler. Tüm bilgiler Logo GO/Tiger’dan anında sorgulanır. Siparişler anında kayıt edilir.
Bilgi entegrasyon, transferi vb. işlemler gerektirmez. Her şey gerçek zamanlı olarak belirlenir. GO ve TIGER’da belirlediğiniz satış koşulları, kampanya ve fiyat kartlarını birebir kullanabilirsiniz.

Kurallarınızı kendiniz belirlersiniz
PowerLink koyduğunuz sipariş kurallarını denetler. Risk limitleri kontrolü, stokda olmayan ürünlerin sipariş edilmemesi, belirli en az veya fazla ürün miktar kontrolü gibi pek çok işletmenize ait kuralı belirleyebilirsiniz. Siparişlerinizin ölçülebilir denetimlerini yapmanız gerekmez. Bunun için kaybedilen vakti kazanırsınız.

satış Raporları dilediğiniz şekilde alabilirsiniz
Rapor Tasarımcısı sayesinde bayi veya müşterilerinize web üzerinden raporlar sunabilirsiniz. Kullanıcılar kolaylıkla kendileri ile bilgilere erişim sağlayabilirler.

Bayilerinizle ve mişterileirnizle iletişimde olun
PowerLink aynı zamanda iletişim ve bilgi paylaşım platformu oluşturur. Buradan duyurularınızı yapabilir, kaç kişinin ve kimlerin bu duyuruları okuduğunu izleyebilir ve genel bilgi ve dökümanları buradan paylaşabilirsiniz. Paylaştıklarınız bir resim, döküman veya basit bir yazı olabileceği gibi başka bir web sayfasına paylaşımda olabilir.

Kullanması Kolay Yönetim Paneli
PowerLink Yönetim paneli ile bayi/müşterilerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Kurallar ve yetkilendirmeyi merkezi olarak gerçekleştirirsiniz.

Bayileriniz, müşterileriniz veya mağazalarınızla internet üzerinden iş yapmanızı sağlar. Siparişlerinizin internet üzerinden sizin belirlediğiniz kurallar dahilinde girişi yapılması sağlanır. Bayileriniz veya müşterileriniz için kullanıcı grupları oluşturabilir, bunların yetkilerini, raporlarını ve paylaşım bilgilerini organize edebilirsiniz.Online bayi Yönetim paket programıdır. daha fazla bilgi için…
Bilgi İste…