deponuzun deFosunu farkedin

B2B bayi yönetimi

Bayi Müşteri Satış Otomasyonu: e-B@yi b2b

e-bayi

 • %100 online çalışabilir
 • İphone ve Android Telefonlar gibi cihazlarla kullanabilir
 • Sınırsız sayıda rapor ekleyebilir
 • Kullanıcı ekranından kendinize özel arayüzü kullanabilir
 • Birden fazla Logo firma desteği
 • Stokları ve tüm cari hesapları anlık olarak görüntüleyebilir
 • Tüm cari hesapları anlık olarak görebilir
 • CariHesap risk kontrolleri yapabilir
 • Hızlı sipariş girişi(katalogla satış) yapabilir
 • Stokları VAR/YOK şeklinde veya miktar olarak görebilir
 • Döviz bazlı çalışma ayarlayabilir
 • Size Esnek çalışma ortamları sunan dilediğiniz zaman online işlem gerçekleştirebileceğiniz mobil bir çalışma ortamında çalışabilirsiniz.

Online Çalışır; e-bayi Logo Go, Tiger ürünleriyle online olarak çalışır. Kullanıcılar ürünleri sorgulayabilir, resimlerini görebilir, stok durumunu görebilirsiniz.
İzin verdiğiniz ölçüde hesap ekstresi, geçmişe yönelik siparişler, siparişlerin sevkiyat durumları bilgileri izlenebilir.

e-bayi eğitim gerektirmez; yüzlerce bayi ve müşterinize kolaylıkla kullandırabilirsiniz. Dilerseniz örnek Eğitim videolarıyla sipariş ve diğer işlemleri nasıl yapacakları görsel olarak anlatılmıştır.
Buradan izleyerek nasıl işlem yapacaklarını hızlı ve kolayca öğrenebilirler.

GO ve Tiger ile ONLINE Çalışır ayie-b gerçeği söyler. Tüm bilgiler Logo GO/Tiger’dan anında sorgulanır. Siparişler anında kayıt edilir.
Bilgi entegrasyon, transferi vb. işlemler gerektirmez. Her şey gerçek zamanlı olarak belirlenir. GO ve TIGER’da belirlediğiniz satış koşulları, kampanya ve fiyat kartlarını birebir kullanabilirsiniz.

Kurallarınızı kendiniz belirlersiniz
e-bayi koyduğunuz sipariş kurallarını denetler. Risk limitleri kontrolü, stokda olmayan ürünlerin sipariş edilmemesi, belirli en az veya fazla ürün miktar kontrolü gibi pek çok işletmenize ait kuralı belirleyebilirsiniz. Siparişlerinizin ölçülebilir denetimlerini yapmanız gerekmez. Bunun için kaybedilen vakti kazanırsınız.

satış Raporları dilediğiniz şekilde alabilirsiniz
Rapor Tasarımcısı sayesinde bayi veya müşterilerinize web üzerinden raporlar sunabilirsiniz. Kullanıcılar kolaylıkla kendileri ile bilgilere erişim sağlayabilirler.

Bayilerinizle ve mişterileirnizle iletişimde olun
e-bayi aynı zamanda iletişim ve bilgi paylaşım platformu oluşturur. Buradan duyurularınızı yapabilir, kaç kişinin ve kimlerin bu duyuruları okuduğunu izleyebilir ve genel bilgi ve dökümanları buradan paylaşabilirsiniz. Paylaştıklarınız bir resim, döküman veya basit bir yazı olabileceği gibi başka bir web sayfasına paylaşımda olabilir.

Kullanması Kolay Yönetim Paneli
e-bayi Yönetim paneli ile bayi/müşterilerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Kurallar ve yetkilendirmeyi merkezi olarak gerçekleştirirsiniz.

Bayileriniz, müşterileriniz veya mağazalarınızla internet üzerinden iş yapmanızı sağlar. Siparişlerinizin internet üzerinden sizin belirlediğiniz kurallar dahilinde girişi yapılması sağlanır. Bayileriniz veya müşterileriniz için kullanıcı grupları oluşturabilir, bunların yetkilerini, raporlarını ve paylaşım bilgilerini organize edebilirsiniz.Online bayi Yönetim paket programıdır. daha fazla bilgi için…
Bilgi İste…