Depo Otomasyonu Seçme Rehberi

_

Başlarken : Nasıl Bir Depo Otomasyonu seçmeli. Hangisini almalı??

Seçim Kuralları

İşiniz ve işletmeniz için, Depo yönetim sistemi (WMS) seçimi söz konusu olduğunda depo ihtiyaçlarınızı anlamak önemlidir.
Depo otomasyonu seçim süreci başlamadan önce entegre bir Depo Yönetim Sistemi (WMS) ‘nin sağlayacağı faydalar konusunda bilgi sahibi olmak gerekecektir… Bu nedenle; bu yazı size mümkün olan en iyi kararı vermeniz ve kritik bilgilerin size neden yararlı olacağını netleştirebilmeniz için bir bilgi kaynağı olacaktır.

Deponuz için Amacınız ister ;ilk kez depo işlemlerinizi otomatik hale getirmek için olsun veya isterse deponuzu daha sağlam bir depolama ve “depo yönetim sistemi” haline getirmek olsun, Bu kitapçık; “Depo otomasyonu” veya Depo yönetim sisteminizi inşa etmek dahil olmak üzere bilgilere ulaşabileceğiniz bir kaynak olabilir.. Seçiminizi yaparken etkin ve doğru bir proje ekibine ulaşabilmek , depo otomasyonu veya depo yönetim sistemi yazılım satıcısına doğru soruları sorabilmek ve Yazılımcı ile otomasyonunuzu başarılı bir şekilde deponuza entegre edebilmek / uygulamak.,seçiminizi desteklemek için ideal bir kaynak olarak size sunuluyor.

Neden “Elia Bilişim Depo otomasyonu ve Depo Yönetim Yazılımları” ?, merak ediyor olabilirsiniz.
Amaç kendi ürünlerini tanıtmak değil mi? “İnanıyoruz ki Türkiye de henüz doğru bilgi kaynağına ulaşabilecek yazılım üreticisi ve yazılım satıcılarının sayısı bir elin parmaklarını bile bulmuyor.
O nedenle hem büyük bir yatırım kararı vermek hem de işletme için doğru yazılımı seçmek İşletmeniz için oldukça önemli. Çünkü hem maddi hem de doğru bir seçim olmadığı zaman çalışan memnuniyeti de dahil olmak üzere manevi açıdan büyük kayıplar getiriyor. Şu ana kadarki projelerimizde gözlemlediğimiz en önemli sorunun Yanlış seçilmiş yazılım ve Personelin bu yazılımın kullanımını benimseyememiş olması.
Depo Yöneticileri ve çalışanlarla yaptığımız görüşmelerde Çalışanların en sık şikayetleri ; bu yazılım bizim iş yükümüzü artırıyor, zamanı uzatıyor, angaryalar çıkarıyor, düzgün çalışmıyor şikayetleri idi. Dolayısı ile Bu büyük kararı alırken Elia Bilişim Olarak çözüm sunduğumuz çözümlerin işletmelerde kullanılabilir yazılımlar olmasını hedefliyoruz. Amaç sadece satış yapmak değil doğru ve kullanılabilir “depo otomasyon” yazılımları sunmak.

Bu tür depo yönetim yazılımlarını seçerken vermiş olduğunuz büyük kararlar işletmenize gelecek ile ilgili daha ciddi getiriler sağlayacaktır. Doğru seçimi yapabilmek için Büyük düşünün ve en iyi yazılımı seçin.
Elia Bilişim depo otomasyonları ve depo yöneim yazılımları olarak, kuruluşunuz için en iyi depo yönetim sistemi yazılımı seçiminde başarılı bir yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

Doğru depo otomasyonunu seçmenize destek sağlamak için Elia Bilişim size bu yazı dizisini ücretsiz olarak sunmaktadır.
Bu yazı dizisinde; Depo Otomasyonu & Depo Yönetim Sistemi nasıl seçilir? Kurallar nelerdir? Seçimde yapılan hatalar ve sorunsuz sistemlerin özellikleri ile Depo Yöneticileri’ nin bu seçimde izleyecekleri yol haritasını içermektedir. Lütfen devam eden bölümleri dikkatle inceleyin. Yazının yayınlanması tamamlandığında Tüm içeriği Aşağıdaki button dan ücretsiz olarak indirebilir veya sitemizden okumaya devam edebilirsiniz.