deponuzun deFosunu farkedin

2013 Maaş Bordro hesaplama programı

Sayın Ziyaretçimiz.

Elia Bilişim size Ücretsiz Kullanışlı ve kolayca kullanabileceğiniz Ücretsiz Programlar da sunmaktadır.

Çalışanların Bordro okumadaki zorlanmalarını ortadan kaldıracak bir küçük hesap tablosu sunuyoruz. 2011 yılından beri 12000 ziyaretçimiz bu programla zahmetsizce maaş kesintilerini hesapladı.

2013 yılı verileri ile Bürüt gelirinizden yola çıkarak Bordro ve kesintilerinizi net olarak görebileceğiniz sade, basit kullanışlı bir excell hesaplama tablosunun 2nci versiyonunu sunuyoruz.

V3.0 da 2013 yılına ait kesintilerinizi ve tüm özlük haklarınızı girebileceğiniz Bordro hesaplama programı 3.0 excell bordro tablosunu Ücretsiz Download edebilirsiniz..

Ekran Görüntüsünde de göreceğiniz üzere V.3.0 da V2.0* da alıştığınız aynı alanları kullanıyor ve 2013 yılı Gelir vergisi ve ek ödemelerin hesaplamalarını kesintileri net olarak öğrenebileceksiniz. Sizin Yapmanız gereken seçili alanlara bilgileri girmek. Gerisi Otomatik hesaplanacaktır.
2012 maaş bordrosu hesaplama programı

Bordrolardaki karışıklığa son vermek ve kendi hesabınızı incelemek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

Aşağıdaki formu kullanarak e posta adresinize ilgili programların download adreslerinin yollanmasını talep edebilirsinz.

Saygılarımızla

Depo Otomasyon Sistemleri ve Yönetim Yazılımları
Elia Bilişim

Program Linki için Formu doldurunuz

e-mail adresiniz doğru verdi iseniz talebilinizden hemen sonra mailinizi kontrol ediniz. DOWNLOAD linki yollanacaktır Spam klasörünü kontrol ediniz

* gerekli alanlar